Dziś z największą przyjemnością prezentuję efekt końcowy mojego apartamentu .

Szczerze mówiąc cała przestrzeń wyszła dokładnie tak jak planowałam dzięki wyjątkowym polskim firmom, które zamieniły moje marzenia w realny świat .

1) Podłogi drewniane zakupiłam w http://boscostudio.pl/ – podłoga jest perfekcyjna, bardzo ciepła i równa, ja wybrałam dąb naturalny.

2) moje ściany pomalowane są farbą https://decorative.primacol.pl/produk… z kolekcji let’s shine, która dzięki swojemu brokatowi rozjaśniła moje pomieszczenia – pokrywa się równo, a stosunek ceny do jakości jest fenomenalny.

3) główne ściany w mieszkaniu zdobią tapety marki https://wallart.com.pl/ -idealnie wpasowały się w moją przestrzeń – są bardzo solidne, proste w położeniu i skrojone idealnie na miarę ściany.

4) umywalka srebrna marki https://www.cerames.pl/ – wykonana jest z miedzi dzięki czemu jest solidna, a pokrycie niklem sprawia, że wygląda jak diament – mogę śmiało powiedzieć, że umywalka tej firmy nadała charakteru całej mojej łazience gościnnej.

5) meble w salonie oraz wielkie łóżko w sypialni gościnnej pochodzą ze strony https://slf24.pl/- piękne oraz wygodne – polecam każdemu zakup z kolekcji chesterfield modern – piękne, stylowe i mięciutkie.

6) lustra które nadają charakteru glamour mojej przestrzeni kupiłam w polskiej rodzinnej marce https://www.gieradesign.pl/ – jednym słowem klasa, lustra są monumentalne, solidne i właśnie dzięki nim wnętrze stało się pełne i nosi znamiona luksusu .

7) Po oświetlenie do swojego wnętrza pojechałam do Częstochowy, gdzie w rodzinnej marce http://www.kutek.com.pl/ zakupiłam plafony wykończone kryształami Swarovskiego – warte każdej wydanej złotówki – precyzja, klasa i błysk nadają wnętrzu elegancji i prestiżu.

8) moje wielkie łóżko w głównej sypialni to zakup dokonany na stronie https://zona-design.pl/ ogromne, wygodne i przepiękne – każdemu polecam ten piękny pikowany mebel .

9) wisienką na torcie jest obraz – namalowany na moje specjalne zamówienie przez @madebykendzes – sztuka we wnętrzu i od razu życie staje się piękniejsze .

10) Meble na wymiar wykonała firma SM Meble – Sylwester Muzyka

Łóżko w sypialni gościnnej marka SLF24.pl

ZAPRASZAM WAS DO OBEJRZENIA EFEKTU FINALNEGO NASZEJ ROCZNEJ PRACY : MIDDLE DESIGN – POLSKIE MARKI WNĘTRZARSKIE – APARTAMNET – YouTube

1) https://zona-design.pl/lozko-paris-16…

2) https://slf24.pl/fotel-chesterfield-m…

3)https://slf24.pl/sofa-trzyosobowa-che…

4)https://slf24.pl/pufa-chesterfield-mo…

5)https://slf24.pl/lozko-hai.html

6) https://wallart.com.pl/products/silve… 7)https://decorative.primacol.pl/produk…

8)https://www.cerames.pl/pepita-niklowa…

9) https://www.cerames.pl/roccocino-umyw…

10) http://boscostudio.pl/oferta/podlogi

11)http://www.kutek.com.pl/pl/p492,bel-p…

12)https://www.gieradesign.pl/pl/p/Lustr…

13)https://www.gieradesign.pl/pl/p/Lustr…

14)https://www.instagram.com/madebykendzes/

Sesję zdjęciową wykonał Piotr Stelmaszczyk.

Może spodoba Ci się też