Anna Dynowska – z wykształcenia prawnik ,a z zamiłowania modelka normal size. Nie mogąc znaleźć miejsca na polskim rynku modowym postanowiłam stworzyć przestrzeń do promocji dla podobnych do siebie kobiet o zdrowej, a zarazem najbardziej powszechnej budowie ciała . Myślę , że sytuacja modelek normal size na polskim rynku najlepiej obrazują pierwsze słowa piosenki zespołu Hey „Cudzoziemka w raju kobiet” Za gruba dla chudych A dla grubych za chuda.

Stronę „MIDDLE ANN” stworzyłam, aby zmienić choć część polskiego rynku modowego . Projekt ma na celu zaszczepienie na stałe w polskim modelingu przekonania , że to moda jest dla kobiet, a nie kobiety dla mody, a moim hasłem przewodnim jest zdrowy modeling. Projekt skierowany jest do pięknych kobiet z całej Polski, w rozmiarach 36-40, posiadających zdrową, szczupłą, a zarazem kobiecą sylwetkę. Na stronie modelki mogą zaprezentować swoje zdjęcia, podzielić się swoimi dokonaniami oraz poglądami. Organizuję również sesje zdjęciowe z udziałem modelek wpisujących się w filozofię Middle. Planowane są również kwartalne spotkania na których dziewczyny będą miały możliwość spotkać się z psychologiem, dietetykiem oraz trenerem personalnym w celu uzyskania informacji o tym, jak dbać o prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczną , również modelki plus size mogą zgłaszać się na spotkania jeśli chcą zmienić swoją sylwetkę, a tym samym dołączyć do kręgu modelek Middle 😉

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ MOJEJ ZGODY .

Wszelkie prawa do zdjęć i tekstów są moją własnością – kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej i będzie skutkowało wyciągnięciem konsekwencji prawnych.